bwg - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Reset
ca: Restablir

en: Random
ca: aleatori

en: Name
ca: Nom

en: Search
ca: Cerca

en: of
ca: de

en: Email
ca: email

en: Comment
ca: Comentari

en: Filename
ca: nom De l'Arxiu

en: Size
ca: mida

en: Default
ca: defecte

en: First
ca: En primer lloc

en: Last
ca: Passat

en: Back
ca: Tornar

en:  item(s)
ca: article(s)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Go to the first page
ca: Anar a la primera pàgina

en: Go to the previous page
ca: Anar a la pàgina anterior

en: Go to the next page
ca: Anar a la pàgina següent

en: Go to the last page
ca: Anar a l'última pàgina

en: Order by:
ca: ordenar per

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
ca: No hi ha tema seleccionat o s'ha eliminat el tema.

en: There is no album selected or the album was deleted.
ca: No hi ha cap àlbum seleccionat o es va eliminar l'àlbum.

en: There are no images in this gallery.
ca: No hi ha imatges en aquesta galeria.

en: Album is empty.
ca: Àlbum està buit.

en: There are no images matching your search.
ca: No hi ha imatges que coincideixen amb la vostra cerca.

en: Gallery is empty.
ca: Galeria és buida.

en: Play
ca: Juga

en: More
ca: Més

en: Hide
ca: Amaga

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
ca: No hi ha galeria seleccionada o la galeria s'ha eliminat.

en: Show comments
ca: Mostrar comentaris

en: Share on Facebook
ca: Comparteix a Facebook

en: Share on Twitter
ca: Comparteix a Twitter

en: Share on Google+
ca: Comparteix a Google+

en: Share on Pinterest
ca: Compartir a Pinterest

en: Share on Tumblr
ca: Compartir a Tumblr

en: Pause
ca: Pausa

en: The image has been deleted.
ca: La imatge ha estat esborrada.

en: Maximize
ca: Maximitzar

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Show info
ca: Mostra la informació

en: Show rating
ca: Mostra classificació

en: Open image in original size.
ca: Obrir imatge en mida original.

en: Download original image
ca: Descarregar la imatge original

en: Hits:
ca: hits:

en: Rated.
ca: Puntuació.

en: Not rated yet.
ca: No s'ha classificat.

en: Votes:
ca: vots:

en: Cancel your rating.
ca: Cancel seva qualificació.

en: You have already rated.
ca: Ja has valorat.

en: Error. Incorrect Verification Code.
ca: Error. Incorrecta del codi de verificació.

en: This is not a valid email address.
ca: Això no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: Hide Comments
ca: Amaga comentaris

en: Verification Code
ca: codi de verificació

en: Submit
ca: Enviar

en: Your comment is awaiting moderation
ca: La vostra revisió està pendent de moderació

en: Delete Comment
ca: Eliminar comentari

en: Show Comments
ca: Mostrar comentaris

en: Hide info
ca: Anterior informació

en: Hide rating
ca: Amaga qualificació

en: Restore
ca: Restaurar

en: Exit Fullscreen
ca: Surt de la pantalla completa

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
ca: Galeria de fotos plugin d'interval d'actualització automàtica.
