bwg - en to hr translation catalogue (76 entries)

en: Item Succesfully Saved.
hr: Element uspešno shranjen.

en: Random
hr: Naključen

en: Name
hr: Ime

en: Search
hr: Išči

en: of
hr: od

en: Email
hr: E-mail

en: Comment
hr: Komentar

en: Filename
hr: Naziv

en: Size
hr: Velikost

en: Default
hr: privzeto

en: First
hr: Prvi

en: Last
hr: Zadnji

en: Back
hr: Nazaj

en: The item is successfully set as default.
hr: Element uspešno nastavljen za privzetega

en: Items Succesfully Unpublished.
hr: Elementi uspešno neobjavljeni.

en: Ordering Succesfully Saved.
hr: Naročilo uspešno shranjeno

en: A term with the name provided already exists.
hr: To ime že obstaja.

en: Name field is required.
hr: Polje ime je obvezno.

en: The slug must be unique.
hr: Slug mora biti unikaten

en: Changes must be saved.
hr: Spremembe je potrebno shraniti.

en: item
hr: element

en:  item(s)
hr: elementi

en: Previous
hr: Prejšnji

en: Next
hr: Naslednji

en: Go to the first page
hr: Na prvo stran

en: Go to the previous page
hr: Na prejšnjo stran

en: Go to the next page
hr: Na naslednjo stran

en: Go to the last page
hr: Na zadnjo stran

en: Load More...
hr: Naložu več...

en: Order by:
hr: Uredi po:

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
hr: Nimate izbrane teme ali pa je bila izbrisana.

en: There is no album selected or the album was deleted.
hr: Nimate izbranega albuma ali pa je bil izbrisan.

en: There are no images in this gallery.
hr: V tej galeriji ni slik.

en: Album is empty.
hr: Album je prazen

en: There are no images matching your search.
hr: Nobena slika ne ustreza iskanemu nizu.

en: Gallery is empty.
hr: Galerija je prazna.

en: Play
hr: Igraj

en: More
hr: Več

en: Hide
hr: Skrij

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
hr: Ni izbrane galerija ali pa je bila izbrisana.

en: Show comments
hr: Prikaži komentarje.

en: Share on Facebook
hr: Deli na Facebooku.

en: Share on Twitter
hr:  Deli na Twitterju.

en: Share on Google+
hr: Deli na Google+

en: Share on Pinterest
hr: Deli na Pinterestu

en: Share on Tumblr
hr: Deli na Tumblr

en: Pause
hr: Pavza

en: The image has been deleted.
hr: Slika je bila izbrisana.

en: Maximize
hr: Povečaj

en: Fullscreen
hr: Celoten zaslon

en: Show info
hr: Prikaži informacije

en: Show rating
hr: Prikaži oceno

en: Open image in original size.
hr: Odpri sliko v izvirni velikost.

en: Download original image
hr: Prenesi originalno sliko

en: Hits:
hr: Zadetki:

en: Rated.
hr: Ocenjene.

en: Not rated yet.
hr: Ni še ocenjeno.

en: Votes:
hr: Glasovi:

en: Cancel your rating.
hr: Prekliči svojo oceno.

en: You have already rated.
hr: Ste že ocenili.

en: Error. Incorrect Verification Code.
hr: Napaka. Napačna potrditvena koda.

en: This is not a valid email address.
hr: To ni pravilen elektronski naslov.

en: Hide Comments
hr: Skrij komentarje

en: Verification Code
hr: Potrditvena koda

en: Submit
hr: Oddaj

en: Your comment is awaiting moderation
hr: Vaš komentar čaka na moderiranje

en: Delete Comment
hr: Izbriši komentar

en: Show Comments
hr: Prikaži komentarje

en: Hide info
hr: Skrij informacije

en: Hide rating
hr: Skrij oceno

en: Restore
hr: Obnovi

en: Exit Fullscreen
hr: Izhod iz celozaslonskega načina

en: You must select at least one item.
hr: Izbrati imoraš vsaj en element.

en: Item Succesfully Published.
hr: Element uspešno objavljen.

en: Item Succesfully Unpublished.
hr: Element uspešno neobjavljen.

en: Item Succesfully Deleted.
hr: Element uspešno izbrisan.
